Оформить заказ

Имя*
Email*
Телефон*
Количество подписок*

Скидка применяется автоматически — при покупке от 100 подписок цена за подписку $11.

Нажимая на кнопку, я даю свое согласие на обработку моих персональных данных

Политика конфиденциальности

Согласен

Оферта

Согласен

Передплата на кейс-уроки на 1 рік

Доступ індивідуальний для 1 користувача.

При оформленні індивідуальної передплати ви отримуєте річний доступ до кейс-уроків за $19 для одного користувача (перерахунок на гривні здійснюється у момент оплати згідно діючого курсу НБУ).

Щоб підключити більшу кількість індивідуальних доступів (до 14 осіб), натискайте плюсик (+) нижче. Цифра в полі покаже кількість індивідуальних придбаних доступів і загальну суму до сплати.

Якщо ви хочете оформити передплати для групи від 15 осіб і більше, натискайте плюсик (+) кілька разів поспіль — стільки, скількох людей ви плануєте підключити до доступу. Вже при появі  цифри 15 або більше ви автоматично перемикаєтеся на груповий доступ та отримуєте більш вигідну річну передплату за $15 з розрахунку на одного користувача.

Якщо ви бажаєте придбати підписку для більш ніж ста людей, натискайте плюсик (+) стільки, скількох людей ви плануєте підключити до доступу. Вже при появі  цифри 100 або більше ви автоматично перемикаєтеся на груповий доступ та отримуєте більш вигідну річну передплату за $11 з розрахунку на одного користувача.

Для оформлення річної передплати для школи зв'яжіться з нами для узгодження ще більш пільгових цін і додаткових можливостей.

Показать полностью
19.00 USD